niedziela, 17 listopada 2013

Pitch perfect

Heej!
Właśnie w tym poście piszę coś nowego-recenzję filmu.Nie wiem,jak to się uda,ale mam nadzieję,że nie będziecie mocno krytykowali .


Ostatnio zafascynowałam się filmem "Pitch Perfect",dlatego właśnie o nim piszę pierwszą swoją recenzję.Film w reżyserii Jasona Moore'a powstał na podstawie książki Mickey Rapkina "Pith Perfect".Twórcą scenariusza był Kay Cannon.

Opis filmu :

"Beca (Anna Kendrick), świeżo upieczona studentka pierwszego roku, nie ma chęci do integracji z jakąkolwiek grupą studentów. Ostatecznie decyduje się przyłączyć do szkolnej grupy wokalnej Bellas, która składa się z różnych mniej lub bardziej zwariowanych dziewczyn. Bellas łączy tylko jedno – staranie o to, aby śpiewać razem najlepiej, jak się da.
Beca wnosi do zespołu potrzebną dawkę energii , dzięki czemu dziewczyny podejmują rywalizację z męskim chórem, który podczas występów wykonuje skoczne show złożone z żywych coverów".

Według mnie,film jest idealny,bo wciąż go oglądam,a dreszczyk z ciała nie ustępuje.Muzyka jest świetna,wiele znanych utworów przepięknie zaśpiewanych w wersji acapella.No i jakże nie powiedzieć o ślicznych aktorach jak Anna Kendrick(kto wiedział,że ona tak pięknie śpiewa),o przystojnym Skylar Astin i o śmiesznej Rebel Wilson i inni.Taka obsada naprawdę poprawia humor.
Naprawdę polecam pooglądać ten film,kto kocha muzykę,no i pewnie wątki miłosne(Beca i Jesse).Ten film naprawdę pasuje,aby polepszyć nastrój ;)

6 komentarzy:

 1. świetna recenzja filmu no i film;)
  http://rollingintheelove.blogspot.co.uk/2013/11/saturdaynightbowlingwithbf.html

  OdpowiedzUsuń
 2. a mam pytanko jak zrobilaś taki szablon?
  jak coś to pisz na emiala eesania@yahoo.co.uk lub gg 9686349

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tym dużo, ale nie miałam okazji obejrzeć, a szkoda! ;)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. nie oglądałam, ale muszę to nadrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I just wanted to say that I really enjoy your blog! Keep up the great work ♡

  PS: May I invite you to my giveaway?

  Win a SUITSUIT luggage set (value €407) on my blog:

  www.freshminhtea.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurwa, jaki dreszczyk emocji ? Oglądałaś kiedyś dziecko normalny film? Oczywiście, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, no ale wybacz, to jest lekki film dla małych dziewczynek. Jeśli możesz, opisz mi, w jakich momentach czujesz ten dreszczyk emocji?

  OdpowiedzUsuń