piątek, 10 października 2014

Teachers Day

Heej!
Jak się macie?

Minął tydzień od tego dnia,kiedy pozdrawialiśmy naszych nauczycieli.Za cierpliwość,wyrozumiałość  i prowadzenie na prawidłową drogę..Jednak przenieśmy trochę w czasie i wróćmy do tego czasu,kiedy to się zaczęło.
Jeżeli nie wiecie,to należę do Samorządu Uczniowskiego.To jest fajna opcja,aby coś zmienić w naszej szkole.Rozmowy o tym dniu zaczęły się na początku września i po trochę coś się zaczynało tworzyć.
Ostatnie tygodnie były szalone,a najbardziej tydzień do święta.Najbardziej denerwowało to,że cała pracę zrzucili na panią i dziewczyny z mojej klasy,w tym troszeczkę mnie.Ewentualnie jeszcze denerwowało,że później  wyrażali jakieś pretenzje.A niektóre dziewczyny siedziały do 12 nocy w szkole i robiły pracę.Taka realność..


I oto ten dzień..Wszyscy są trochę podenerwowani,ale jednak żyją w nadziei,że w szystko będzie super.
Ogólnie,lekcje prowidzili uczniowie klas 11-12.Niestety,w tym roku nie uczyłam,ale w następnym z tego na pewno nie zrezygnuję.


Jak pewnie wnioskujecie ze zdjęcia,tematem koncertu była starożytna Grecja.Sens taki,że przenosimy się w czasie i zjawiamy się w samym centrum zabaw bogów greckich.Niestety,te wielowieczne zabawy im się znudziły i oni postanawiają zejść z Olimpu i zobaczyć,czy nasi nauczyciele są godni miana bogów "szkolnego Olimpu".

Następnie są przyznawane nominacje na bogów dla nauczycieli,a między nimi są różne występy.Z mego punktu widzenia,było wszystko bardzo fajne.Jasne,najbardziej stresujące było przebrać się za minutę,jednak i to się udało.Także żadnych nieporozumień nie było.Było wszystko dopięte na ostatni guzik.

A wiecie,jakie było największe wynagrodzenie za święto? Uśmiechy nauczycieli.Słowa,że to święto było bardzo fajnie i że bardzo wzruszyło,przyniosły największą satysfakcję za trud i późne siedzenie.

Pa!!!


2 komentarze:

  1. O to super, ze jesteś w samorządzie uczniowskim :)

    Super zdjęcia, my dziś mieliśmy występy ^^
    mybeautifuleveryday.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. oo musiało być super! u mnie w szkole nie ma takich atrakcji, niestety :)

    OdpowiedzUsuń