sobota, 4 stycznia 2014

Christmas in our home

Heej!
Wiem,że po Świętach minęło już niemało czasu i już ogólnie tej atmosfery nie ma.Smuci mnie też to,że już chyba w poniedziałek nie będzie choinki w domu..
Jednak chcę Wam przedstawić relację ze Świąt.Zapraszam.

24 grudnia.Rano budzę się,żeby jechać na zakupy spożywcze na Wigilię.Następnie zbieram torby,aby jechać do babci.Spędzać Święta u dziadków już jest tradycją,chociaż chętnie bym chciała spędzić w domu,ale też w gronie rodzinnym.Jak zawsze 1000 toreb i torbeczek,jedziemy do babci.Najdziwniejsze to,że nie ma śniegu i świeci słońce.W Wigilię !? W 2012 był śnieg..Jednak cieszę się,że było słonecznie.


Gdy już przyjechałam,to babcia już w kuchni zajmowała się jedzonkiem.Z każdą godziną pojawiały się jakieś pyszności,które mnie kusiły coraz bardziej i bardziej.
Cały dzień czułam się senna,jednak starałam się pomóc przy stole.Nawet nie wiem dlaczego,ale w święta lubię pomagać przy jedzeniu itd..


No i wreszcie Wigilia.Modlitwa,jedzenie,śpiew kolęd,prezenty.Ach,uwielbiam Boże Narodzenie :)Cieszę się także,że kupiłam od siebie jakieś prezenty dla rodziny.To miło widzieć reakcję,gdy otrzymują prezenty od osoby,od której nie oczekiwali :)


Po Wigilii,po raz pierwszy pojechałam na Pasterkę.Było dość fajnie.Trochę się bałam podzielić opłatkiem z księdzem ;DDA jak Wy się macie?

Pa!!!

6 komentarzy:

 1. No to udaną Wigilię miałaś :)
  Ostatnie zdjęcie super :D
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ile prezentów! :)
  śiczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wnętrze w domu, tak klimatycznie!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazwyczaj wigilia odbywa się w moim domu, a potem wszyscy się rozchodzą i trzeba sprzątać. xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Jakie otrzymałaś prezenty? :)

  OdpowiedzUsuń