czwartek, 17 kwietnia 2014

Second day of Comenius.Part I

Heej!
Dzisiaj kolejny post z cyklu Comenius.Przyszykujcie się,bo naprawdę będzie kilka postów o tym.

Dzień zaczął się od wczesnego wstawania,chociaż mieliśmy w szkole być o 9,jednak żeby wszystko zdążyć,miałyśmy raniej wstanąć.
W planie pobytu było spotkanie w świetlicy,jednak ja musiałam iść szykować się na występ.


Właśnie zaczęła się wycieczka dla gości ze Szwecji,Polski,Francji,Słowacji,Węgier,Chorwacji,Turcji.
Trochę było nerwów z powodu braku czasu,bo tu mamy próbę z tańców,a już mamy wycieczkę z Kingą prowadzić.Ale wszystko się udało.

Najśmiejsze,że wycieczkę prowadziłyśmy w kostiumach tańcu i wszyscy tak trochę dziwnie na nas patrzyli(nawet uczniowie naszej szkoly).
Wycieczkę prowadziłyśmy po angielsku z wcześniej napisanym tekstem,ale nie było źle.Jak musisz rozmawiać po angielsku,to i już rozumiesz po angielsku.

Następnie odbyła się konferencja,gdzie wszystkie kraje przedstawiły swoje zdjęcia,przedstawiono wizytówkę projektu,a także był pokazany taniec,a Beata zaśpiewała piosenkę.

Następnie przedstawiono kraje,ich prace.Później nastąpiła przerwa na herbatkę i tu już zaczęło się szaleństwo.Wszyscy wygłupiali się,zapoznawali,robili zdjęcia,jednak najwięcej to było selfie,a najlepszą piosenką była"But first..Let me take a selfie" :DDD


Następnie znowu trwała konferencja.
Był ciekawy moment,kiedy pokazywali wideo z wyjazdu do Szwecji i grały fajne piosenki,no i jasne cała litewska grupa śpiewała te piosenki :)Wreszcie po dłuugim siedzeniu,idziemy wreszcie jeeść :)
Później pojechaliśmy do miasta,ale o tym w następnym poście,ponieważ mam mnóstwo zdjęć,które chcę wam pokazać.

Zdjęcia są autorsta mego oraz Diany Paniutinej.

Do następnego postu ;)
Pa!!!


2 komentarze:

  1. Ale świetny projekt, chciałabym kiedyś żeby w mojej szkole taki był :)
    Super zdjęcia ^^
    mybeautifuleveryday.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń