sobota, 1 czerwca 2013

Flash mob

Heej!
Jak się macie?
Jak mija Dzień Dziecka?No pochwalcie się,co dostaliście w prezencie?
Chciałabym opowiedzieć o wczorajszym dniu,który był baaardzo mokry i baaardzo fajny.

Do szkoły na lekcje nie musiałam iść.Wstając,chciałam zabić zegarek.Trochę się spóźniłam na próbę,jednak nie ja jedna-Diana była ze mną.Ale pani nas nie zabiła.W ostatni moment zmieniliśmy jeden ruch,bo okazało się,że nie w tą stronę robiliśmy.
Po próbie poszliśmy jeszcze zjeść,spotkać przyjaciół i już po 30 min pojechaliśmy.Od razu pogoda sprzyjajała,jednak już w trolejbusie za oknem zaczął padać deszcz.Także w trolejbusie drzwiami przycisnęło dziewczynie rękę.Na szczęście nic się nie stało z ręką,jednak z bólu bardzo mocno krzyczała.A jeszcze było dużo osób,to czuliśmy się jak śledzie.
Gdy już wysiedliśmy na przystanku,poszliśmy w kierunku placu Kudirki.Heh,przez chwilę zrozumiałam,że wszyscy mnie kochają,bo mam parasol;DDD
Gdy już przyszliśmy,to znaleźliśmy swój sektor(nr 6) i czekaliśmy około 30 min na początek.A na dodatek kilka minut do 12 poszłyśmy do Gedimino 9,tak dziewczyny kupiły pojeść,a ja ich pośpieszałam.
Wreszcie po 12 coś zaczęło się dziać.Jednak znowu był postój,ale po kilkunastu minutach znowu poszliśmy.Był pochód przez główną ulicę Wilna do Katedry.Nas filmowali,witali,było fajnie,chociaż zaczęła się wielka ulewa,a my mokliśmy.
Na tym koncercie tańczyliśmy flash mob aż 3 razy,w międzyczasie występowały zespoły,a my tańczyłyśmy jak szalone z dziewczynami pod deszczem.Przyznam się-pierwszy raz byłam mokra jak kura i to było fajne.Wszyscy się bawili,nawet pod taką ulewą.Jednak czas z przyjaciółmi jest najlepszy.
Po koncercie(nie byłyśmy do końca) pojechałyśmy do piekarni,gdzie wypiłam ciepłą herbatę dla zegrzania się oraz przepyszne bułeczki zjadłam.Fajnie spędziłam czas na pogaduszkach z dziewczynami.Później się dołaczył Algis,który nie mógł dojechać do nas.Zaraz za oknem pojawiło się słoneczko.Hehe,nie ma to jak Algisowi zjeść piankę do włosów i zapić coca-colą ;DDD
No później jeszcze byłam w centrum handlowym i wszystko.

Pa!!!
2 komentarze: