środa, 28 listopada 2012

;)

Czeeść!
Jak się macie?
Heh,na szczęście już mamy środek tygodnia i dlatego już za kilka dni piątek.
Wtorek:
Geografia-dostałam 10!Biologia-takie tam nuudy.Technologia-wiązaliśmy i o dziwo mi się coś udawało.Happy kid!!!
Matma-nowy temat,a także trochę krzykliwa lekcja.Religia-dostałam rolę!No nie taką ważną,bo mnie nikt nie będzie widzieć.Ale na szczęście niczego na pamięć nie muszę się uczyć,będę czytała,a scena polega na tym,że chuligan czyta list od matki i niby on w myślach przedstawia jak jego matka mówi to,czyli ja.A ja w tym czasie ten list czytam gdzieś tam za kulisami.Bardzo się cieszę z tego powodu,bo mi sprawia frajdę.
A tak ogólnie to już się szykujemy na jasełka.Ja śpiewam także w chórku.Piosenki są nowe i nikomu nie słyszane,a już jesteśmy przyzwyczajeni do starych piosenek,które każdego roku były,dlatego jest trudniej się nauczyć tekstu,a pani już wymaga po trochę tekstu na pamięć.Mamy mniej niż miesiąc.Nie mogę się doczekać wspólnych prób,bo na nich zawsze jest wesoło,dlatego mam nadzieję,że w tym roku nie będzie wyjątku.

A dzisiaj:
Chemia-heh,coś rozumiem,ale trochę.Polski-renesans,odrodzenie,humanizm..
Matma-zamiast matmy,była again chemia,ale na szczęście pani nie było prawie,także nie było tak źle.Fizyka-dostałam 9!Głupi błąd z zadania.Heh,idę na Olimpiadę z biologii i fizyki,a biologii wszystkiego nie ogarniam,a na dodatek fizykę zupełnie nie rozumiem.Eh,jak bedzie,tak będzie.
WF-zdałam na 10 wiszenie.Mi nie starczało kilka milisekund do 25,bo rezultat był ~24.93s
Biologia-byłam baardzo zmęczona,że ledwie nie zasnęłam.Pani jak zawsze morał nam mówiłam,jacy jesteśmy niegrzeczni itd..
Angielski-znowu słówka.Dostałam za nie 9,bo nie napisałam jednego słówka.
Po lekcjach była krótka próba na jasełka.No i tak minął mój dzień.
Heh,mam nadzieję nie choruję,chociaż było mi niezabardzo dobrze.Haha,dzisiaj w nocy rozmawiałam i rodzice mówili,że bardzo głośno.


Heh,mam deficyt zdjęć,także jakieś stare wstawie.
Buziaki z Litwy!!!
3 komentarze:

  1. Kurde jakie ładne zdjęcia :3
    Jak Ty to robisz, że masz takie długie włosy,hmm?! :D :)
    http://mybeautifuleveryday.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń