sobota, 10 listopada 2012

So what do you think?

Hej!
Jak mija weekend?
Oh,wciąż nie mogę normalnie się wyspać.Mam nadzieję,że jutro się uda.
O dzisiejszym dniu nie bardzo chciałabym opowiadać,bo jutro pokażę nowości,które okazały się u mnie w ciągu tego tygodnia.

Czwartek:
Geografia-na szczęście sprawdzianu nie pisaliśmy.Angielski-opowiedziałam tekst i dostałam 10.Także było nas mało i bardzo śmiesznie.Nie mogę z niektórych ludzi ;DDD
Plastyka-hmm,robiłam jakąś głupotę(pocztówka z okazji Bożego Narodzenia-WTF?Jeszcze tylko listopad).Matma-prawie większość lekcji nic nie robiliśmy ;)Litewski-heh,nic ciekawego.Ekonomiki na szczęście nie było,także tylko 6 lekcji zamiast 7.Muzyka-trochę nieprzyjemna była sytuacja,ale nie chciałabym o tym opowiadać.No i tak spędziłam czwartek.

Piątek:
W klasie nas było mało i to fajnie.Litewski-pisaliśmy wypracowanie.Napisałam na 3 z połową stronicy.Fizyka-dostałam 8 z sprawdzianu.Nie jest źle,ale mogłoby być lepiej.Chemia-ogólnie to ona nie musiałaby być,ale jej nie było.Na 1 chemii przegadaliśmy z panią pielęgniarką,która opowiadała nam o róźnych chorobach.Całkiem nieźle się pośmieliśmy.Na 2 chemii nic nie robiliśmy,bo pani zapomniała o nas i my po prostu siedzieliśmy.Na szczęście nie było historii,dlatego mieliśmy tylko 5 lekcji.
Heh,był ciekawy przypadek.Wychodziliśmy trochę wcześniej,bo nie było sensu siedzieć.Już wychodziliśmy i nagle pojawiła się socjolog.My szybko wróciliśmy do klasy,ale okazało się,że ona nas nie zobaczyła.
Zrobiłam po obiedzie małą drzemkę i ogólnie odpoczywałam.

Ale się rozpisałam.
Pa!!!


8 komentarzy:

 1. bardzo ciekawa notka ;)
  śliczne fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna notka i ładne zdjęcie :D
  W ogóle Ty śliczna jesteś :3
  http://mybeautifuleveryday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominuję cię do zabawy : )
  thisiskarolina.blogspot.com

  Bardzo podoba mi się twój nagłówek : )

  OdpowiedzUsuń
 4. To 2 zdjęcie jest prześliczne :*

  http://quentinworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ładne zdjęcia ;)

  zapraszam u mnie konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Otagowałam cię :)
  ariaa-style.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. alee jesteś ładnaa , śliczny nagłówek ^^

  +obserwuję:)
  zapraszam do mnie ^^
  nutellaaa-lover.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuje i liczę na rewanż. Chciałam cię poinformować że zostałaś nominowana na moim blogu więcej http://moodobloginietylko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń