sobota, 16 marca 2013

13 03 2013

13.03.2013-trochę magiczna data,no nie?
Dla mnie ona była pełna wszystkiego(czytaliście w poprzednim poście),ale nie tylko dlatego,że napadło na mnie choróbsko,lekcja pokazowa,rekolekcje,czy uciekanie z lekcji.Ta data była historyczna.A dlaczego?Bo wybrano nowego papieża.To już 3 papież za mego życia.
Ktoś może pomyśleć,że nie jest to ważne.Ale dla mnie to było coś ciekawego,przyjemnego,nawet tego uczucia nie mogę opisać.Ale chyba zacznę wszystko od początku.
Była 20h.Spokojnie po serialu poszłam posiedzieć przy komputerze jak zawsze,rodzice czymś się zajmują.Nagle kilka minut po 20 wbiega tata i mówi,że idzie biały dym z komina.Hehe,a ksiądz mówił na rekolekcjach,że może już będziemy mieli papieża i oto te słowa doszły do Boga ;DDD
No nie mogłam wtedy spokojnie usiedzieć na miejscu.Włączyłam telewizor,oglądałam to wszystko.Nawet trochę zazdrościłam tym,którzy byli na placu.Fajnie jest razem to szczęście spotkać.Nie mogłam spokojnie siedzieć przy komputerze,no cóż,ważne wydarzenie.
No i długa godzina oczekiwania.Drażniło mnie te czekanie.No i wreszcie po 21 już ogłoszono kto jest,a jeszcze po kilku minutach pojawił się sam papież Franciszek.
Jakie na mnie wywarł wrażenie?Nawet nie wiem.Trochę mężczyzna z humorkiem,przyjemny i prosty.Także dobre wywarł wrażenie.Nie wiadomo,co będzie w przyszłości.
No i tak minął wieczór.

Pa!!!
Udanej niedzieli!!!6 komentarzy:

 1. dla mnie też to było wielkie przeżycie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. To również 3 Papież za mego życia :)
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje wrażenie było podobne :)
  w sumie jeszcze nie ma, co oceniać.:)
  zobaczymy za jakiś czas ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. wydaje się przyjemny i serdeczny ;)
  super blog!

  zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. wydaje się być sympatyczny i mam nadzieję, że wiele jeszcze osiągnie. ; )
  pozdrawiam .
  http://gabi-basiaa.blogspot.com/
  Basia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie :))
  Zapraszam http//ola_pysia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń