wtorek, 5 marca 2013

Hej!
Jak się macie?
U mnie kilka dni słoneczko,ale wciąż jest śnieg..Grr..
Poniedziałek:
Wstałam trochę później,pojechałam na 2 lekcję.Pogoda była okropna z rana,bo z wieczora była wichura i dużo napadało śniegu,a na dodatek mróz -10.Na WF nie poszłam.Angielski-za opowiadanie dostałam 9.Braliśmy nowy temat.Historia-coś tam robiliśmy.WOS-też coś tam robiliśmy.Chemia-pisaliśmy jakieś tam zadania.Nienawidzę chemii...Informatyka-też coś tam robiliśmy.Polski-za sprawdzian mam 9 i robiliśmy zadania.
Ogólnie dzień miałam spokojny,lecz nastrój miałam nie najlepszy,wszystko mnie denerwowało.A na dodatek zdziwiła mnie jedna osoba,że napisała mi.Coś dziwnego..

Dzisiaj
Za oknem zaświeciło słoneczko ;)
Geografia-dostałam za sprawdzian 10,coś tam robiliśmy.Biologia-jak zawsze chill out.Ja tam coś pisałam,pani z kimś tam dyskutowała.Litewski-robiliśmy zadania.Technologia-było dużo śmiechu,nie ma to jak lekcje z dziewczynami ;)
Matma-heh,teraźniejszy temat idzie mi baardzo trudno,ale jakoś daję radę.Religia-rozmawialiśmy o wszystkim po kolei,ale całkiem odeszliśmy od tematu.A na dodatek było baardzo gorąco.
Po lekcjach poszłam do domu i tam przebyłam calutki dzień.
Nie mogę się doczekać,kiedy już zmienię ciepłą kurtkę na bardziej lekką.A już mi jest gorąco w zimowej kurtce.Wiosno,przychodź szybciej!!

Dużo napisałam.Pa!!!
2 komentarze:

 1. No to współczuje tego śniegu !
  U mnie samo słoneczko i przejrzyste niebo *-*
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. oo fajne fotki :)
  i gratuluję oceny z geografii :)

  OdpowiedzUsuń